Mobirise

pole działań InPCSOS ?

InPCSOS to projekt, który powstał z inicjatywy PC-SOS.pl IT Services, ITSOS.pl Team oraz SEOmasters.IT
Naszym celem jest wspieranie rozwoju startupów z każdej branży oraz wspólne poszukiwanie nowych technologicznych rozwiązań. InPCSOS jest pierwszą tego typu inicjatywą, która daje możliwość uruchomienia części informatycznej biznesu jak i wpierania istniejącego przez tworzenie nowych rozwiązań IT lub wdrażanie w nowych projektach, jak np. kampanie reklamowe.
Nowa strona internetowa, utrzymywana pod nową domeną, może być nową firmą jak i kampanią reklamową już istniejącej firmy. My dajemy Ci zakup domeny, osadzenie jej na serwerze, utworzenie strony www, optymalizację SEO, promocję w sieci.
Realizacje oparte na własnym jak i dostarczonym materiale marketingowym.

- CO ROBIMY? -

Dajemy Wam platformę i wsparcie IT

Wspieramy rozwój podmiotów rozpoczynających swoją działalność w każdej branży. W ramach Inkubatora InPCSOS zapewniamy zaplecze merytoryczne, infrastrukturę techniczną IT, powierzchnię na serwerach oraz wsparcie administracyjne i operacyjne. Pomagamy również innowacyjnym przedsiębiorcom w tworzeniu aplikacji, baz danych oraz w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami programu.

- DLA KOGO? -

Dla każdego kto rozumie potrzebę

Projekt InPCSOS to Inkubator technologiczny kierowany do początkujących oraz uruchamiających nowe startup'y przedsiębiorców. Wszystkich zapraszamy do stałej współpracy w zakresie IT. Od pierwszego kroku do ciągłego wsparcia, rozwoju i promocji. Jeśli zaczynasz, nie masz serwerów, hostingów, domen, strony internetowej, wsparcia SEO i SEM, własnego zespołu IT, to jesteś dla nas idealnym partnerem.

- JAK DOŁĄCZYĆ? -

To bardzo proste

Aby zgłosić się do Inkubatora InPCSOS należy zapoznać się z warunkami ogólnymi, skontaktowac sie z nami i omówić szczegóły. Każdy kanal komunikacji jest dobry, email, telefon.

opracujemy i poskładamy

Każdy Twój pomysł zasługuje na uwagę. My służymy Ci pomocą merytoryczną i techniczną.
Nasze doświadczenie pracuje  na Twój sukces.

ZAISTNIEJESZ W SIECI

tej internetowej jak i biznesowej

Zgłoś swój startup!
Inkubator InPCSOS stworzony przez PC-SOS.pl IT Services oraz ITSOS.pl Team to szansa na szybszy rozwój i sukces twojego przedsiębiorstwa lub innowacyjnego pomysłu.