mobirise.com

Jak dołączyć do InPCSOS ?

 Jakie otrzymujesz korzyści?

  1. Przygotowanie strony przez zespół profesjonalistów
  2. Brak jednorazowego dużego wydatku
  3. Pomoc techniczna przez cały okres współpracy
  4. Gwarancja aktualizacji oraz bezpieczeństwa strony
  5. Stała niska miesięczna opłata
  6. Brak konieczności wykupywania hostingu (znajduje się w cenie)
  7. Możliwość zgłaszania aktualizacji strony (danych kontaktowych, galerii itp)
  8. Doradztwo marketingowe
  9. Wparcie graficzne oraz programistyczne


Inkubacja. Na tym etapie startupy wybrane do programu, korzystając z zasobów i wsparcia Inkubatora InPCSOS mają szansę na dynamiczny rozwój swoich pomysłów. Masz dostęp do wszystkich obszarów wsparcia przygotowanych przez Inkubator. Już na tym etapie masz wsparcie SEO i SEM.

Roll-out / akceleracja - uruchomienie z przekazaniem do użytku / dalsze napędzanie  Proces inkubacji w zasadzie się nie kończy, dalszy udział przyspieszy rozwój nowego przedsięwzięcia, twojego projektu czy kampanii reklamowej.
Twój startup osiągnie poziom zaawansowania, który może skutkować m.in. nawiązaniem relacji biznesowej z innymi uczestnikami.

- CO ROBIMY? -

Dajemy Wam platformę i wsparcie IT

Wspieramy rozwój podmiotów rozpoczynających swoją działalność w każdej branży. W ramach Inkubatora InPCSOS zapewniamy zaplecze merytoryczne, infrastrukturę techniczną IT, powierzchnię na serwerach oraz wsparcie administracyjne i operacyjne. Pomagamy również innowacyjnym przedsiębiorcom w tworzeniu aplikacji, baz danych oraz w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami programu.

- DLA KOGO? -

Startup'y, projekty i kampanie

Projekt InPCSOS to Inkubator technologiczny kierowany do początkujących oraz uruchamiających nowe startup'y przedsiębiorców. Wszystkich zapraszamy do stałej współpracy w zakresie IT. Od pierwszego kroku do ciągłego wsparcia, rozwoju i promocji. Jeśli zaczynasz, nie masz serwerów, hostingów, domen, strony internetowej, wsparcia SEO i SEM, własnego zespołu IT, to jesteś dla nas idealnym partnerem.

- JAK DOŁĄCZYĆ? -

Wypełnij formularz lub skontaktuj się przez email

Aby zgłosić się do Inkubatora InPCSOS należy zapoznać się z warunkami uczestnictwa w programie. Prawidłowo wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy (czas wypełniania max. 30 minut).

ZAISTNIEJESZ W SIECI

tej internetowej jak i biznesowej

Zgłoś swój startup!
Inkubator InPCSOS stworzony przez PC-SOS.pl IT Services oraz ITSOS.pl Team to szansa na szybszy rozwój i sukces twojego przedsiębiorstwa lub innowacyjnego pomysłu.